ZAUJMI – PRESVEDČ – INŠPIRUJ

Na prezentáciách záleží!

Čaká vás prezentácia a neviete, odkiaľ začať? Pátrate po odpovedi na otázku, ako vytvoriť zaujímavú prezentáciu, ktorá bude v účastníkoch rezonovať ešte dlhú dobu?

Vedeli ste o tom, že na základe prezentácie nepredávate len informácie, ale aj svoju osobu a prácu? Prezentovanie sa stalo súčasťou pracovného sveta. Prezentujeme neustále – na poradách, pred klientom, na konferenciách… Poďme sa pozrieť na nezvyčajnú otázku: Prečo sa robia prezentácie? Keď sa účastníkov pýtam, prečo robia prezentácie, na 99% účastníci odpovedajú štýlom: ´aby sme informovali (kolegov, klientov…)´. Ak by to tak bolo, prečo radšej nepošlete informácie mailom, aby ste šetrili svoj čas, ako aj čas druhých ľudí?

Prezentácie nerobíme preto, aby sme niekoho informovali! Robíme ich preto, že chceme niekoho presvedčiť, inšpirovať, vzdelávať… Prostredníctvom prezentácií predávame seba, svoju prácu, svoje myšlienky.

Vytvoriť prezentáciu, ktorá zasiahne druhých ľudí nie je jednoduché. S našim online školením to hravo zvládnete.

Moja cesta k prezentovaniu

Nenarodila som sa ako hotový rečník, aj keby to bolo príjemné o sebe povedať. Pri prvých prezentáciách mi robil sprievodcu strach. V hlave som mala otázky, či dokážem dostatočne zaujať publikum – tak, aby nemalo čas ťukať do mobilu. Či im dokážem odovzdať kľúčové posolstvo – také, ktoré im bude rezonovať v hlave. A čo ak mi dá niekto nepríjemnú otázku – budem ju vedieť spracovať?
Ako vnímate, moje ciele sa netočili okolo témy ´mať to za sebou´. Bytostne som chcela ísť za hranicu štandardu a dosiahnuť viac – aby prezentácia mala zmysel.

Po každej jednej prezentácii som sa zamýšľala nad tým, čo by som najbližšie urobila inak. Pred každou jednou prezentáciou som presedela hodiny a týždne a pátrala po novinkách v danej oblasti, študovala všetko dostupné a premýšľala nad tým, ako zaujímavo rozbaliť tému.

Odmenou mi bolo pozývanie na ďalšie a ďalšie prezentácie. Malé, alebo väčšie. No tá skutočná odmena prišla, keď sa mi podarilo dva krát získať ocenenie za najlepšieho rečníka v rámci konferencie pre CEO a CFO, ktorú organizuje spoločnosť EBCG.
V nasledujúcom školení vám odovzdám to najlepšie, čo som sa na svojej ceste prezentovania naučila.

Vyhnite sa zbytočným chybám.
Raz investujete do školenia a opakovane ho budete mať po ruke, 
keď budete potrebovať pripraviť prezentáciu.

 

Čo získate absolvovaním školenia

     Budete mať možnosť spoznať množstvo tipov, ako vytvoriť zaujímavú prezentáciu

   Zistíte, ako tvorivo otvoriť a ukončiť prezentáciu

   Získate praktické tipy, ako zvládať námietky, náročných účastníkov, ako odpovedať na otázky z publika

     Ako aj získate tipy na tvorbu zaujímavých slajdov

Obsah

Obsah sme rozdelili do troch základných okruhov: Príprava, Dizajn a Prednes

Konkrétne sa oboznámite s nasledovnými témami:

 • Úvod do témy (2:33)
 • Nové trendy v prezentovaní (8:54)
 • Ako vytvoriť zaujímavú prezentáciu (16:49)
 • Úvodná časť prezentácie (19:33)
 • Záver prezentácie (6:25)
 • Ako vytvoriť zaujímavé prezentácie v Power Pointe (7:06)
 • Zvládanie trémy (5:57)
 • Prednes (4:46)
 • Ako odpovedať na otázky publika (4:05)
 • Náročné situácie (9:47)
 • Reflexia – Pozrite sa späť (00:41)

Rozsah: 1 hod. 26 minút

Jazyk: slovenský

Lektor: Ivana Miklovič

Lektorka, ktorá už viac ako šestnásť rokov sa zaoberá osobnostným rozvojom. Sama je aktívnou prezentátorkou na konferenciách. V rámci spoločnosti EBCG získala 1. miesto ako spíker konferencie pre CEO (2018), 1. miesto ako spíker pre CFO (2018), 2. miesto ako spíker pre CFO (2019). Napísala knihu Lektorské zručnosti. 

Kamera: Dominik Šuplata, Powerstudio

Ukončenie kurzu: Certifikát o absolvovaní kurzu

PRIDAJTE SA k našim spokojným klientom:

Referencie:

Hodnotenia a recenzie

5.0
Priemerné hodnotenie
6 Hodnotení
5
6
4
0
3
0
2
0
1
0
Ako sa vám páčilo školenie? Podeľte sa o vaše postrehy!
Diana Puhovichova
Posted 6 mesiacov ago
Výborný a užitočný kurz o prezentačných zručnostiach

Celý kurz bol vedený zrozumiteľne, jasne a prakticky. Každá problematika bola vysvetlená na základe príkladov, čo umožňuje lepšie porozumieť riešenej oblasti. Kurz ma veľmi obohatil, a určite budem nadobudnuté vedomosti aplikovať v praxi. Vrelo odporúčam každému, kto sa chce zdokonaľovať v prezentačných zručnostiach. Jedným slovom - Skvelé :).

×
Preview Image
Peter Gylaník
Posted 7 mesiacov ago
Výborný online kurz vhodný aj pre ľudí bez skúsenosti s prezentovaním

Páči sa mi, že všetky informácie sú zamerané na praktické použitie. Obsah je prehľadne rozdelený na jednotlivé časti a môžem sa k nemu hocikedy vrátiť. To považujem za najväčší benefit, pretože aj napriek tomu, že som mal možnosť absolvovať aj prezenčné školenie na túto tému s lektorkou Ivkou Miklovič (tiež výborné), niektoré veci som si už potreboval pripomenúť. Teším sa na ďalšie kurzy na stretch.sk

×
Preview Image
Erika Mešková
Posted 7 mesiacov ago
Online kurz ktorý ťa nielen naučí, ale bude ťa aj baviť

Keby som v túto chvíľu mala opísať toto školenie 1 slovom tak úprimne poviem WAU! Prečo? Lebo lektorka dokázala do 90 min zhutniť také množstvo zaujímavých informácii a zároveň docieliť, aby ma školenie bavilo a bolo pre mňa prínosné. Oceňujem na tomto školení: Osobnosť lektora ako rečníka. Dynamika jej hlasu je veľmi počúvateľná a dotvára ju príjemná neverbálna komunikácia. Zaujal ma aj zaujímavý spôsob ako nechá účastníka školenia si vyskúšať techniku, ktorú práve videl na konkrétnom príklade, aj keď nemá v danú chvíľu vidieť priestor či tak skutočne urobí. Čo sa týka informácii oceňujem, že prináša "iné techniky", používané aj vo svete, ktoré po vypočutí si dávajú zmysel a človek ich chce vyskúšať v praxi Ďalej oceňujem komplexnosť školenia, tz. že školenie obsahovala nielen informácie k samotnej prezentácii, ale aj všetko okolo toho. Napr. zvládanie námietok a otázky publika, som v takomto školení nečakala, ale bolo to pre mňa veľmi prínosné. Čas, ktorý online školenie trvalo si myslím je vyhovujúci pre každého účastníka. Viem, že v spätnej väzbe sa uvádzajú aj veci, ktoré by som urobila INAK, ale aktuálne ich nevnímam a mám taký dobrý pocit zo školenia PREZENTAČNE ZRUČNOSTI, že rozvojové veci ani nechcem hľadať.

×
Preview Image
Erika Hubnerova
Posted 8 mesiacov ago
Školenie bolo obsahovo veľmi pútavé

Ďakujem za možnosť pozrieť si video školenie Prezentačné zručnosti. Bolo to pre mňa veľmi poučné a zapísala som si množstvo techník, ktoré dúfam, budem mať príležitosť niekedy využiť. Školenie bolo obsahovo veľmi pútavé a páčilo sa mi, že lektorka používala techniky o ktorých hovorila, takže cele školenie bolo autentické. Ak mam hodnotiť lektora ako prezentátora, tak ma lektorka svojou odbornosťou, pripravenosťou oslovila a zaujala už pri predchádzajúcom školení a ani teraz tomu nebolo inak. Pre mňa je Ivana veľmi inšpirujúci človek, plný pozitívnej energie, s obrovskou dávkou nadšenia a nadhľadom, človek, ktorý ma čo druhým ľudom ponúknuť.

×
Preview Image
Lucia Martinus
Posted 8 mesiacov ago
Online školenia cez Stretch sa mi veľmi páčili.

Online školenia cez Stretch sa mi veľmi páčili. Oceňujem rozdelenie na viacero menších častí, človek si ich tak môže pozrieť kedykoľvek v priebehu dňa, keď má pár minút čas. Obsah je zaujímavý, užitočný, ale od Ivky by som nič iné ani neočakávala. Páči sa mi spôsob poňatia jednotlivých tém, praktickosť a možnosť aplikovať okamžite do praxe ako aj časová flexibilita – človek niekedy nemá čas sedieť na školení 2 dni vkuse, ale takýmto jednoduchým spôsobo si videá vie pozrieť kedykoľvek z práce či z domu. Držím palce a teším sa na ďalšie oblasti. Lucia Martinus, HR manažér, Metro Research Slovakia, s.r.o.

×
Preview Image
Tatiana Barillova
Posted 8 mesiacov ago
Praktické, odborné a stručné

Ak sa chce človek zlepšiť v prezentačných zručnostiach, prípadne sa ich učí od základov, tak mu tento kurz bude veľmi užitočný. Veľmi uchopiteľným spôsobom, prakticky, stručne a jasne prináša Ivka Miklovič návod, ako zvládnuť prezentáciu. Ideálne si robiť pri pozeraní poznámky, pretože informácií tam je viac než dosť. Odporúčam naozaj každému - každý si tam iste nájde pre seba užitočné informácie.

×
Preview Image
Zobraziť ďalšie hodnotenia
Ako sa vám páčilo školenie? Podeľte sa o vaše postrehy!
Nezakúpený
149€

Kurz obsahuje

 • 11 Lekcií
 • 1 Quíz
 • Kurz certifikát o ukončení
Zadajte svoj e-mail a stiahnite si e-book:

Pre pokračovanie do svojho účtu sa prosím prihláste.