MEMO KARTY

14,90 s DPH

Účel:

Aj vám sa na školeniach stáva, že účastníci si zapisujú myšlienky, ktoré ich zaujali na okraj účastníckeho materiálu, alebo do poznámkového bloku? Prinášame pre vás pomôcku – memo karty.

Memo karty slúžia na zapísanie kľúčových myšlienok, ktoré v účastníkoch najviac zarezonovali a ktoré si chcú pripomínať počas istého obdobia. Účastníci si ich môžu po návrate zo školenia uložiť na miesto, kde si ich budú mať možnosť častejšie pripomínať (nástenku, pracovný stôl, vložiť do rámika, zalepiť na skrinku …).

Týmto spôsobom pomôžete účastníkom, aby myšlienku, ktorá ich zaujala, si mohli častejšie pripomínať a následne aplikovať v praxi.

100 na sklade

-
+

Popis

Popis:

Jedna kúpa – opakované použitie.

Účel: Memo karty slúžia na zapísanie kľúčových myšlienok, ktoré v účastníkoch najviac zarezonovali a ktoré si chcú pripomínať počas istého obdobia. Účastníci si ich môžu po návrate zo školenia uložiť na miesto, kde si ich budú mať možnosť častejšie pripomínať (nástenku, pracovný stôl, vložiť do rámika, zalepiť na skrinku …). Týmto spôsobom pomôžete účastníkom, aby myšlienku, ktorá ich zaujala, si mohli častejšie pripomínať a následne aplikovať v praxi.

Popis: Počet: 105 obrázkov.

POZOR: Memo karty sú virtuálny produkt. Za Memo karty neplatíte poštovné. V tomto prípade je možné platiť iba kartou. Dokončite objednávku a my Vám zašleme kartičky.

 

 

Zadajte svoj e-mail a stiahnite si e-book:

Pre pokračovanie do svojho účtu sa prosím prihláste.