Prepúšťacie rozhovory a oznamovanie nepopulárnych rozhodnutí

149,00 s DPH

MÚDROSŤ UKONČOVAŤ

Konce sú prirodzenou súčasťou života, sú akousi neoddeliteľnou realitou. Ukončiť neperspektívny projekt. Ukončiť produktovú radu, ktorá je záťažou. Ukončiť pracovný pomer.

Ukončenia sú častokrát spojené s neprespanými nocami, nepríjemnými pocitmi, stiahnutým žalúdkom. Otázkou, ako to urobiť tak, aby ste nespustili zbytočný ´hluk´ okolo. Dá sa to vôbec?

Zmietate sa medzi dvomi rozporuplnými pocitmi – Na jednej strane viete, že isté kroky musíte urobiť, ak sa ako firma chcete udržať na trhu, či ako človek kráčať vpred voči budúcnosti, ktorú ste si vysnívali. Na druhej strane máte strach. Strach z toho, čo bude nasledovať.

Ak sa pozriete na svoju minulosť, čo vám bránilo ukončiť isté veci? Často sa v takýchto životných situáciách dopúšťame istých chýb:
• Namiesto toho, aby sme niečo ukončili hneď, odkladáme to.
• Nie sme si istý, či je ukončenie potrebné, či by sa to, či ono nedalo ešte opraviť, udržať. A opravujeme, udržujeme, strácame čas, energiu a zdroje …
• Máme strach z neznámeho
• Bojíme sa konfrontácie
• Máme obavy, aby sme niekomu neublížili
• Neviem, ako to urobiť
• Ak sme príliš často sme v živote, či v poslednej dobe niečo ukončovali a už nemáme energiu a chuť riešiť ďalšiu emočne nabitú situáciu.

Častokrát však prešľapujeme na mieste, tápeme, zotrvávame v strachu a niekedy aj v nevýhodných situáciách.

Dobré nemôže začať, dokiaľ neukončíte istú etapu.
Prítomnosť môže byť nepriateľom vašej budúcnosti.
Zajtrajšok, aký si predstavujete a po ktorom túžite vo svojom podnikaní, alebo v živote,
sa vôbec nemusí uskutočniť, ak neukončíte niektoré veci, ktorými sa zaoberáte práve teraz.

A práve o to ide – ako dosiahnuť vami požadované výsledky ukončením vecí, ktoré už sú prežité. Videoškolenie Prepúšťacie rozhovory a oznamovanie nepopulárnych rozhodnutí vám poskytne univerzálne nástroje a psychologické rady, ktoré vám pomôžu komunikovať náročné témy s nadhľadom a hlavne tak, aby ste sa vyhli zbytočným chybám.

-
+


Kategória:
Zadajte svoj e-mail a stiahnite si e-book:

Pre pokračovanie do svojho účtu sa prosím prihláste.