ADVERZITY MANAŽMENT - 80 techník na posilnenie psychickej odolnosti - kartičky

25,90 s DPH

Možno aj vy patríte medzi tých, ktorí majú pocit, že neustále za niečím bežia, že neustále plnia len požiadavky svojho okolia – šéfa, partnera, detí, kamarátov. Možno patríte medzi tých, čo v okami zvládnu jednu výzvu a do života im vzápätí skočí ďalšia.

Ako sa z toho nezblázniť? Ako si udržať psychickú silu napriek náročným situáciám?

 

Zoznámte sa sa adverzitou

Adverzita je schopnosť zvládať tlak.
Týždeň čo týždeň narážame na rôzne situácie, ktoré nás okrádajú o vnútorný kľud. Dokonca niektoré nás vedia znepokojiť a vyviesť z psychickej pohody.
Čo urobíte, ak narazíte na prekážky?
Necháte sa znepokojiť? Spanikárite? Sústredíte sa na problém tak intenzívne, že prestanete fungovať tam, kde je potrebné?

Tlak, prekážky a krízy sú súčasťou našich životov. K tomu, aby sme ich zvládali s väčšou ľahkosťou potrebujeme byť psychicky odolní.
Neexistuje niečo také, ako rodený psychicky odolný človek. Psychickú odolnosť si budujeme postupne počas života – niekedy nás na to spontánne pripraví prostredie, v ktorom sme vyrastali, udalosti, ktorými sme si prešli, inokedy potrebujeme cielene siahnuť po technikách, ktoré nám pomôžu prekonať náročné obdobie.

Čo je zaujímavé – častokrát v krízových situáciách, nie je čas na nácvik techník. Buď v sebe odolnosť máte alebo nie. Situáciu ustojíte, alebo vás zomelie.
Práve preto k vám prinášame Adverzity manažment – 80 techník psychickej odolnosti, na základe ktorých si máte možnosť vybudovať psychickú silu.

Prečo vlastniť Adverzity manažment kartičky?

Všetci chceme mať kľudný život. Radi by sme sa vo filme nášho života videli ako silní a odolní hrdinovia, ktorí hravo zvládnu akúkoľvek životnú situáciu. Techniky, aby sa vám to splnilo máte na dosah.
Ak máte zdravie, máte všetko. Všetko ostatné je len otázkou nastavenia mysle.
A o to ide! V každom momente nájsť ten správny uhol pohľadu. Vytvoriť si taký postoj, ktorý nám pomáha dosahovať ciele (a nie nás energeticky ťahať dolu)

    Overené u účastníkov našich školení
Všetky techniky sme overovali na našich účastníkoch v rámci školenia Adverzity manažment, resp. Stres manažment. Spokojnosť v rámci školenia Adverzity management dosahovala úroveň 92%!

   Pracujete len na tej oblasti, ktorú potrebujete posilniť
Techniky sú rozdelené do šiestich sekcií: Zdroje, Odstup od situácie, Emócie, Myseľ, Pátranie po možnostiach, Vytrvalosť. Tým, že ich máte pri sebe, môžete si vybrať posilňovať len tú oblasť, ktorú aktuálne potrebujete. A čo je dôležité, pracujete tempom, aké vám vyhovuje.

 Adverzity manažment kartičky sa ľahko prenášajú
Sú zabalené v plechovej škatuľke, ktorá vám vydrží roky. Kartičky si hodíte do pracovnej tašky a môžete ich premiestňovať medzi prácou a domovom – nech ich máte stále pri sebe, až kým jednotlivé techniky nebudete vedieť automaticky používať.

   Dizajnovo je to nádherný kúsok
Častou reakciou po tom, ako naši klienti obdržali kartičky bolo, že sú nádherné. Veď áno, dali sme si záležať na ich dizajnovej stránke … nech pohladia nielen dušu, ale aj oko. A čo viac – sú nádherným a praktickým darčekom pre tých, na kom vám záleží.

Načo sa zbytočne trápiť a znižovať si kvalitu života,
keď existujú nástroje, ako zostať kľudný aj v čase búrok?
Naučte sa čeliť tlaku
a vybudujte si psychickú silu na základe užitočných techník.

IDE O VAŠU KVALITU ŽIVOTA!

O autorke

Ivana Miklovič, PhD. sa už niekoľko desiatok rokov zaoberá osobnostným rozvojom. Pôsobí ako koučka, spíkerka a lektorka. Ako prvá na Slovensku začala školiť tému Adverzity manažment. Svoje vedomosti v danej téme si neustále dopĺňa na školeniach doma i v zahraničí.

Pre koho sú kartičky určené

Adverzity manažment kartičky sú praktickým nástrojom pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť zvládať stres a mať pokojnú myseľ.
Zároveň sú určené pre rodičov a profesionálov: terapeutov, lektorov, učiteľov, koučov v rámci one-on-one sedení či skupinovej práce.

Chcete sa dozvedieť viac? Navštívte jedinečné školenie

Ak máte chuť pokračovať v rozvíjaní seba, posilňovaní mentálnej odolnosti, pripravili sme pre Vás jedinečné školenie ODOLNÁ MYSEĽ, v rámci ktorého sa naučíte používať kľúčové techniky mentálnej odolnosti.

Hodnotenie produktu

Referencie

Čo ešte potrebujete vedieť?

Na trhu sme už 12 rokov

  Expedujeme do 48 hodín

   Záruka vrátenia peňazí do 14 dní

20 na sklade

-
+

Popis

POPIS PRODUKTU:

Autor: Ivana Miklovič
Vydavateľ: GtoG, s.r.o.
Rok vydania: 2020
ISBN: 978-80-972012-1-0

Forma: Kartičky
Materiál kartičiek: špeciálne upravené kartičky (laminované) pre predĺženie ich životnosti
Obal: plechová krabička (tento produkt Vám vydrží roky)
Rozmery: 14cm x 10cm

AKO PRACOVAŤ S KARTAMI:

Tipy a inšpirácie, ako pracovať s kartami nájdete TU

Ak sa máte záujem rozvíjať v danej oblasti ODPORÚČAME:

nezabudnuteľný dvojdňový tréning s autorkou na tému Adverzity manažment.

 

Ďalšie informácie

Rozmery 14 × 10 × 3 cm
Autor

Ivana Miklovič

Rok vydania

2020

Vydavateľ

GtoG, s.r.o.

Ilustrátor

Dalibor Žuffa

ISBN

978-80-972012-1-0

Forma

Kartičky

Materiál kartičiek

Špeciálne upravené kartičky (laminované) pre predĺženie ich životnosti

Obal

Plechová krabička (tento produkt vám vydrží roky)

4 recenzie k ADVERZITY MANAŽMENT – 80 techník na posilnenie psychickej odolnosti – kartičky

 1. Tatiana Barillova, HR manažér, SK

  Tieto kartičky sú úžasné, inšpirujúce, praktické a ešte aj krásne.
  Dnes som si ich vyzdvihla na pošte a už som takmer polovicu z nich prečítala.
  .. psychická odolnosť, zdroje zvládania ťažkých situácií, vedomá práca s našou mysľou či emóciami.. množstvo inšpirácie, vrátane čarovného nástroja, akým je môj obľúbený a fungujúci mindfulness.
  teším sa na prácu s nimi a prajem mnohým používateľom, aby si v nich našli to, čo im bude práve užitočné.

 2. Erika Jurčová, Learning & Development Manager, Svet zdravia & Pro Care, SK

  Ide o najpraktickejšiu “knihu”, ktorá sa mi doteraz dostala do rúk. Dokonca aj formát, vloženie “knihy” do kartičiek, je dôkladne premyslený. Čo kartička, to cvičenie. Takže máte minimálne 80 dní čo robiť a trénovať sa. A to len v prípade, že dokážete zvládnuť zadanie počas jedného dňa. Je na Vás, kde začnete, pretože le Vy viete, kam sa chcete posunúť. Odporúčam všetkým, ktorí chcú žiť život v pohode a majú chuť na sebe pracovať.

 3. Anna Masiar, CEO, FAMASK, London, UK

  ADVERZITY MANAGEMENT kartičky sa stali pre mňa každodennou inšpiráciou. Keď sa potrebujem pozrieť na náročné situácie z iného uhla pohľadu – využívam modré kartičky: odstup od situácie; následne zelené, ktoré ma navigujú ako pátrať po možnostiach. Večer, keď sa viac zrelaxujem, si vytiahnem kartičku z červenej kôpky, čo mi pomôže pripraviť sa do nasledujúceho dňa a tiež aj reflektovať spätne riešenie situácií, ktoré som cez deň organizovala, alebo ktoré boli pre mňa náročné. Ďakujem autorke za 80 techník na posilnenie psychickej odolnosti. Môj život sa zjednodušil. Kartičky odporúčam 100% všetkým, ktorí prechádzajú rôznymi náročnými situáciami a hlavne tým, ktorí sú v manažérskych pozíciách. Ešte raz ĎAKUJEM.

 4. Daniela DeVon, UK

  Holistický, ale hlavne praktický prístup k sebapoznaniu, k tomu ako sa vytrénovať reagovať na výzvy a spracovať ich v náš prospech aby sme mohli zo života získať viac. Brilantný spôsob, ako sa vzdelávať v tom, kto sme, čo nás robí ľuďmi, aby sme mohli čo najlepšie využiť situácie, ktoré nemusia byť nevyhnutne ľahké a príjemné. Vlastnenie tejto skutočne praktickej pomôcky je nevyhnutnosťou pre každého!

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Zadajte svoj e-mail a stiahnite si e-book:

Pre pokračovanie do svojho účtu sa prosím prihláste.