Webinár: Odolná Myseľ

Ivana Miklovič · 18/05/2021

Bolo by pre vás zaujímavé, keby ste sa dozvedeli:

„Ako zostať psychicky pokojný, vyrovnaný, silný,

nech sa deje v živote čokoľvek?”

Ak už ste dlhšie pátrali po odpovedi na otázku, či je možné vytrénovať svoju psychiku tak, aby ste s väčšou pohodou zvládali životné výzvy,

ak sa chcete viac naučiť pracovať so svojimi myšlienkami a vypuklými emóciami,

ak chcete v noci pokojne spať,

chcete s ľahkosťou prechádzať životom

– tak toto bude pravdepodobne najdôležitejší text ktorý si prečítate.

Na psychickej odolnosti záleží!

Každý z nás zažíva v živote situácie, ktoré ho vedia potrápiť: život sa nevyvíja podľa vašich očakávaní,

Navonok sa všetko zdá byť v najlepšom poriadku, až kým nepríde ten ´zlomový moment´…  

 • Hromadí sa vám množstvo práce.
 • Niekto vám dá jasne najavo, že nie je s vami spokojný.
 • Prehovoríte na porade a kolega sa vám vysmeje do tváre.
 • Prihlásite sa o prácu vašich snov a odmietnu vás pre nedostatok skúseností.
 • Vzťah, do ktorého ste tak veľmi vkladali nádej sa nevyvíja želaným smerom, Vyhodia vás z práce, rozídete sa, …
 • Hovoríte si, že takto to už ďalej nejde!

Viem presne, ako sa cítite

Vnútorné trápenie je jeden z najskľučujúcejších momentov, aké môžete zažiť.  Neprespaných niekoľko nocí, vtieravé myšlienky, neschopnosť sústrediť sa. 

Vaša myseľ ide v takýchto situáciách na plné obrátky. 

Neustále si kladiete otázky typu: 

„Prečo?“

„Kde robím chybu?“

„Čo mám robiť?“

„Skúšal/a som už všetko a nič nefunguje“.

 „Ako sa z toho dostať?“

A možno už začínate pochybovať, či sa situácia zmení.

Dovoľte mi, aby som vám niečo prezradila:

Otužilí ľudia trpia menej a kratšiu dobu

Kedysi som dostala na školení zaujímavú otázku: „Je možné prežiť život bez stresu?“.

Čo myslíte?

Nie, nie je to možné. Prečo? Každého z nás vystresuje niečo iné. Nikto z nás nemôže povedať, že jemu sa nemôže stať nič zlé. Prečo? Lebo túto oblasť nemáme pod kontrolou. Nevieme vopred povedať, aké situácie zažijeme. Nevieme si vybrať, čo budeme chcieť zažiť …

Čo však vieme ovplyvniť je, spôsob reagovania na nepríjemné momenty. 

Je možné, a za tým si stojím, natrénovať si isté techniky, ktoré nás dokážu podržať. 

Je to akoby ste mali kvalitne vytrénované vnútorné svaly, mali výstuž v sebe, ktorá vás v náročných situáciách podrží. Možno sa zakolíšete, ale nezlomíte sa.

A o to ide pri budovaní psychickej odolnosti! Ako ja hovorím – nikdy neviete, kedy príde „šupa od života“. Preto:

"Je lepšie byť pripravený, ako prekvapený"

Aj vy ste premýšľali nad tým, ako je možné:

• že ľudia, ktorí prežili koncentračný tábor, dokázali zvyšok života prežiť v psychickej pohode?

• ako je možné, že niekto sa vie po rozchode, rozvode, smrti milovaného človeka vzchopiť a viesť naďalej zmysluplný  pokojný život?

• Prečo niekto, na koho sa valí množstvo povinností, dostáva sa do rôznych vypätých situácií, vie hravo zvládať nároky kladené na svoju osobu?

Odpoveď už zaiste tušíte!

Na mentálnej odolnosti záleží! 

Dokonca sa prišlo na to,

• Špeciálnych vojenských agentov si najímajú čisto na základe toho, ako zvládajú stresové situácie

• Existuje aj prepojenie medzi schopnosťou zvládať tlak a schopnosťou predávať. Predajcovia nehnuteľností, ktorí odpovedajú pozitívnejšie, predávajú 25-20% viac, než pesimistickí agenti.

 

To, ako ďaleko sa v živote odstanete, aký level úspechu dosiahnete, závisí od vašej mentálnej odolnosti.

 

Ste pripravení byť pokojný, efektívny a šťastný v každej situácii?

Psychická odolnosť je schopnosť zostať pokojný a zachovať si triezve uvažovanie v každej situácii. Ak chcete byť psychicky vyrovnaný, nie je možné použiť jednu techniku na všetky situácie. Potrebné je mať v zásobe set techník, ktoré budete flexibilne používať.

Spoznajte ich. Vytrénujte sa. Buďte psychicky silný. Práve TERAZ.

Práve preto sme pre vás pripravili online tréningový program

ODOLNÁ MYSEĽ – Ako si vybudovať psychickú silu za 6 týždňov

ktorý je  zameraný na posilňovanie kľúčových oblastí, ktoré posilnia vašu mentálnu odolnosť.

Každý blok bude v rozsahu 2-2,5 hodiny (podľa potrieb skupiny).
POZOR: Začíname 11. januára 2022 (kurzy budú prebiehať od 18,00. Ďalšie termíny: 18.1., 25.1., 1.2., 8.2., 15.2.2022. Kurz prebieha online formou). 

Sme presvedčení, že ide o prelomové školenie vo vašom živote.

1. Blok: Ako zvládnuť veľké výzvy

Ako prvé sa pozrieme na konkrétne príklady z praxe, kedy mentálna odolnosť pomohla ľuďom ustáť náročné situácie. Zistíte, z akých oblastí sa skladá mentálna odolnosť (budete sa mať možnosť otestovať) a následne sa naučíte základnú techniku prekonávania akejkoľvek výzvy, ktorá stojí pred vami.

2. Blok: Ako zvládať vypuklé emócie

Pozrieme sa na to, na čo nám slúžia emócie. Zistíte, na čo najčastejšie naskakujete, aké sú typické reakcie ľudí pod tlakom a čomu by ste sa mali vyvarovať. Vyskúšate si niekoľko kľúčových techník zvládnutia vypuklých emócií, ktoré vás podržia, keď vás znepokojí (prípadne ´katapultuje´) istá situácia.

Len si predstavte, aké to bude, keď sa už viac nebudete emocionálne žmýkať, ale budete sa vedieť upokojiť (´vycentrovať´) za krátky čas.

3. Blok: Tendencie pod tlakom

Zvyčajne máte (vedome, podvedome) ciele, ktoré chceme v živote dosiahnuť. Na ceste za cieľmi nás však niečo ťahá späť – ide o vaše tendencie pod tlakom. V tomto module ich odhalíte, vďaka čomu už nebudete viac naskakovať do pascí, ktoré vám bránia dosiahnuť to, po čom túžite. 

Ale tu neskončíme. Pôjdeme ďalej. Naučíte sa konštruktívne spôsoby riešenia náročných situácií – budete si mať možnosť osvojiť základné techniky budovania mentálnej odolnosti. Získate prvé nástroje, aby sa vám žilo ľahšie.

4. Blok: Pokročilé techniky práce s mysľou

Myseľ je obrovská oblasť. V nasledovnom bloku sa budete mať možnosť oboznámiť s ďalšími technikami práce s mysľou v náročných situáciách – budete pracovať na budovaní vášho vnútorného majstrovstva. Vďaka čomu dokážete zvládať stresové situácie a vyviaznuť z nich s ľahkosťou. 

5. Blok: Ako objaviť riešenie v každej situácii

Častokrát pri zvládaní náročných situácií môžete mať pocit, že vám niečo chýba, aby ste dosiahli cieľ. Niečo, čo ešte nemáte. 

To je častý omyl. Často máte všetko, čo potrebujete – len to nevidíte. V tomto bloku sa naučíte techniky objavovania rôznorodých možností riešenia situácie, čo vám pomôže vyjsť z každej situácie, ako víťaz.

6. Blok: Sebadisciplína a vytrvalosť 

Veľa ľudí má cieľ. Zaiste aj vy viete, čo máte robiť a predsa to nerobíte. To, na čom ľudia zlyhávajú je sebadisciplína. A preto sa naučíte, akými technikami rozvíjať sebadisciplínu a dosahovať svoje ciele – aby ste boli nezastaviteľní.

MUSÍM VÁS VAROVAŤ

POZOR! Tento kurz nie je pre každého!

Mentálnu odolnosť nie je možné dosiahnuť bez vašej aktívnej účasti.

Počas školení budeme striedať bloky krátkeho vhľadu do problematiky, tréningov danej situácie, plnenia úloh v bežnom živote. Veľká časť bude závisieť od vás – ako budete s danými technikami pracovať v medziobdobí, kým sa opäť stretneme. 

A preto sme pre vás pripravili zaujímavé úlohy, ktoré vám pomôžu dosiahnuť váš cieľ – byť mentálne odolný!

Len tréning robí majstra

Ako sme už povedali, duševná odolnosť je zručnosť. A ako každá zručnosť – či už je to hra na klavíri, golf, prezentácia na verejnosti alebo písanie – ak ju chcete ovládať, musíte pravidelne cvičiť.

Len vďaka tréningu sa zocelíte. Len vďaka opakovaniu sa techniky stanú vašou neoddeliteľnou súčasťou. 

Práve preto po vašom prihlásení vám zašleme dotazník identifikácie potrieb, aby sme zistili, či ste vhodný kandidát do nášho rozvojového programu – či skutočne chcete zmenu.

Prečo sa oplatí absolvovať program MENTALITA VÍŤAZA - Odolná myseľ za 6 týždňov?

Už máme za sebou niekoľko tréningov na tému psychická odolnosť (Adverzity management). 

Mám za sebou 16 rokov praxe ako lektor, 14 rokov ako kouč, doktorát z pedagogickej psychológie, množstvo výcvikov v rámci práce s mysľou, resp. osobnou zmenou. 

14 rokov som viedla školenia na tému Stres manažment. V istom momente mi to, čo som vedela nestačilo. Chcela som ísť ďalej, do väčšej hĺbky, až som sa dostala k téme Adverzity manažment (zvládanie tlaku).

Posledné roky vediem školenia na túto tému v rôznych firmách.

Keď sa však pozriem späť do mojej minulosti, vždy ma fascinovali príbehy a životopisy ľudí, ktorí zvládli záťažové situácie a odchádzali z nich s ľahkosťou. 

Práve aj toto bol dôvod, prečo som v spolupráci s neziskovou organizáciou Deťom s rakovinou začala minulý rok zbierať príbehy rodičov, ktorí prežili jedno z najnáročnejších životných období – onkologické ochorenie svojich detí. 

Popri týchto rozhovoroch som bola prekvapená, že techniky, ktoré som mala naštudované z odbornej literatúry sú úplne totožné s tými, o ktorých mi rozprávali rodičia – čo im pomáhalo zvládnuť náročné obdobie.

V roku 2020 som práve z tohto dôvodu skompletizovala hlavné techniky budovania psychickej odolnosti a vydala ich pod názvom Adverzity manažment – 80 techník na podporu psychickej odolnosti (ak sa zúčastnite kurzu, získate ich ako bonus zadarmo ku kurzu). 

Doteraz takmer všetky z nich ja sama využívam vo svojom živote, resp. keď stretnem niekoho v rámci práce, alebo súkromia, kto sa borí s nejakými problémami ich využívam.

Prišla som však na to, že toto nestačí.

Nestačí si prečítať, čo by ste mali robiť. Veľakrát ma ľudia oslovovali s tým, či nepripravím tréningový program, ktorý by im pomohol zvládať výzvy života s väčšou ľahkosťou. Je potrebný systém a tréning.

A tak sa zrodil program Odolná myseľ -
Ako si vybudovať psychickú silu za 6 týždňov.

Pracujeme s jedinečnou metódou TRIPLEX
Poznáte ju?

Metóda TRIPLEX je originálna metóda zmeny správania, ktorú sme vyvýjali celé roky. Prioritne sme s ňou pracovali počas koučingov, kedy sme priam videli až zázračné zmeny u našich klientov. 

O čo ide?

Proces zmeny je vždy viacdimenzionálny. 

Ako prvé budeme pracovať s tendenciami pod tlakom. Častokrát ľudia podvedome naskakujú na isté situácie, reagujú akoby na autopilota. Vedia, že ich aktuálne správanie ničí ich, alebo vzťahy, ale nevedia povedať, kde sa vzalo. 

Prostredníctvom špecifických techník sa vieme spoločne pozrieť na to, aké sú vaše typické tendencie pod tlakom a odkiaľ sa vzali. Toto je častokrát bod hlbokého uvedomenia, ktorý prináša pre klientov oslobodenie – už vedia, prečo reagujú, ako reagujú. 

Druhý prvok, na ktorý sa pozrieme sú rôzne metódy zmeny vnímania náročných situácií. Existuje množstvo techník, ako zmeniť mindset a my vám ich predstavíme – aby ste si kedykoľvek v praxi vedeli poradiť sami.

Tretí kľúčový nástroj je akcia. Bez toho, aby ste preniesli naučené do praxe sa nič nezmení. Naučíte sa rôzne techniky, ako zostať fokusovaný na cieľ, disciplínovaný a vytrvalo kráčať za dosiahnutím toho, čo chcete dosiahnuť.

Garantujeme vám, že ak sa naučíte pracovať s týmito tromi oblasťami, budete neporaziteľný.

Čo o programe povedali tí, ktorí ho už absolvovali?

Kedysi prebiehal tento tréning pod názvom Adverzity manažment (zvládanie tlaku), v súčasnosti vám prinášame aktualizovanú verziu.
Čo povedali tí, ktorí ho absolvovali?

 • Skončil sa tréning, ja sa konečne dostávam ku skompletizovaniu materiálov a … chcela som ešte raz- poďakovať. Nielen za všetky materiály, či tipy na knihy.
  Po neuveriteľne dlhej dobe cítim, že je tu nadej. „Nádej“ je slovo ktoré som nevyslovila už strašne dlho.
  Posledné mesiace som sa vysilila, bola som unavená, bez chuti a točila som sa za vlastným chvostom, vzdávala veci.
  Pred týmto kurzom som skúšala jogu, relaxácie a pod – nevydržala som, nepomáhalo. Obrat ale nastal hneď v 3 týždeň tvojho kurzu – príbeh života, vnútorné programy … a začali sa mi vynárať tie správne otázky a tie dobré dôvody, prečo skúsiť veci nastaviť inak.
  Ďakujem za to, že tento kurz vznikol, že som sa mohla zúčastniť, za tu nádej a podporu. Budem sa tešiť spoluprácu aj do budúcna. (Eliška F.)

 • Naučila som sa o spôsoboch ako pracovať so svojou mysľou, blokovať vplyv negatívnych myšlienok a dosahovať ciele. K ťažkým situáciám už nepristupujem takým strachom ako predtým, ale vidím ich skôr ako výzvy, ktoré mi prinesú príležitosť poznať seba, naučiť sa prekonávať takéto situácie a stať sa odolnejšou, a teda zotrvať na svojej ceste za vytýčenými cieľmi.
  Som veľmi spokojná so školením, splnilo ten účel, za ktorým bolo zrealizované. Veľmi oceňujem kombináciu teoretickej a praktickej časti, čo umožnilo nielen sa oboznámiť s existujúcimi technikami na vytrénovanie a udržanie odolnej mysle ale aj ich praktické využitie, a tým ich pochopenie.
  Oceňujem profesionálnosť, objektívny prístup lektora, trpezlivosť vypočuť si názory a vysvetliť, poskytovanie opodstatnenej spätnej väzby bez toho, aby mal účastník pocit krivdy alebo sa urazil. Najmä ma oslovil viditeľný záujem lektora pomôcť účastníkom si osvojiť techniky, a tým vytrénovať a udržať si odolnejšiu myseľ.
  Určite odporúčam uvedené školenie, pomôže každému získať prehľad o technikách, ktoré pomôžu nájsť východisko v náročných situáciách, vyriešiť problémy a tým dosiahnuť kvalitnejší a naplnený život. Naučí človeka prekonávať seba, a tým aj náročné situácie. Už samotný tréning mi dodal pevnejšiu vôľu a energiu prekonávať sa a pracovať na dosiahnutí svojich cieľov a napĺňa ma radosťou a chuťou pustiť sa po ceste za svojimi cieľmi. Sny sa začali postupne stávať realitou a človek môže vyjsť z tohto boja sám so sebou iba ako víťaz. (Zuzana Gregorcová)

 • Čo oceňujem na školení? Školenie mi dalo prehľad možných techník, ich ozrejmenie na praktických situáciách a potvrdenie, že limity sú len v nás samých.
  Na lektorovi oceňujem výbornú prezentáciu, osobný prístup pri riešení konkrétnych situácií.
  Odkaz pre budúcich účastníkov: Je to výborný návod k práci na sebe. Dá vám prehľad možností a techník, ako so sebou pracovať. Peter Vilem

 • 100% odporúčam – Najlepšie a najprínosnejšie školenie, akého som sa kedy zúčastnila (Zuzana Minčátová) 

 • Oceňujem praktické príklady na zvládanie tlaku. Lektorka mala jasný a zaujímavý prejav. Výborne prekladala teoretickú časť s praktickou (cvičenia, videá). (Gabriela Beliš)

 • Oceňujem nové tipy a triky. Vidno, že lektorka má dlhoročné skúsenosti s prezentovaním a vedením kurzov. Najlepší tréning v mojom živote, bol príkladom toho, ako má tréning vyzerať. (Barbara Fedor) 

 • Oceňujem výborný prístup, kompetentnosť, energickosť školiteľky. Školenie bolo excelentné. Ďakujem školiteľke za skvelé školenie. (Zuzana Mohamadová) 

 • Oceňujem pripravenosť lektorky, schopnosť reagovať pohotovo na všetky otázky, rozhľad v danej problematike, celková energia vyžarujúca z osobnosti, prístup. Na školení oceňujem možnosť zamyslieť sa nad danou problematikou, možnosť konzultovať s ostatnými, nové metódy a techniky.  (Marta Bindasová) 

 • Najväčší prínos pre mňa malo, že to bolo nielen do pracovného života, ale aj do súkromného. Takisto sa mi páčilo, že sme popisovali konkrétne situácie z našich životov (Valéria Halamová)

 • Oceňujem celkový koncept školeniakaždá jeho časť bola prínosná. Dúfam, že v budúcnosti budem mať možnosť zúčastniť sa ďalšieho školenia pod vedením tejto lektorky. (Ivana Ferenczy)

Ste jeden krok od zmeny vášho života!

Hodnota celého online transformačného kurzu je 750 EUR

Kurz sa bude bežne predávať za 650 EUR. 

Ale vy ho môžete získať v predpredaji, len za:

450 eur

Ak chcete spoznať tie najlepšie techniky budovania psychickej odolnosti, zastaviť sa, nahliadnuť do seba, zmeniť doterajšie nekonštruktívne spôsoby zvládania náročných situácií a objaviť konštruktívne kliknite na tlačidlo pod týmto textom a investujte do svojej psychickej pohody. Mnohonásobne sa vám to v živote vráti:

Hodnota kurzu: 750 EUR

Akciová cena kurzu: 650 EUR

Cena kurzu DNES S 40% ZĽAVOU:

450 eur

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd

Prečo poskytujeme kurz za takúto výhodnú cenu?

Ide o predpredaj kurzu. Cena bude postupne rásť, až sa vyšplhá na sumu 750 EUR. 

Takže čím skôr objednávku urobíte, tým viac ušetríte.

Ak ešte nie ste na 100% rozhodnutí, tak mám pre vás dobrú správu:

To nie je všetko!

BONUS pre vás

Ku kurzu získavate ZADARMO ešte pár cenných vecí:

 • Audio záznam (podcast) na ktorom sú zachytené kľúčové myšlienky z danej lekcie. Tým, že nahrávky môžete kedykoľvek a kdekoľvek počúvať, máte príležitosť neustále si pripomínať kľúčové myšlienky, až sa stanú súčasťou vášho života.
 • Nahrávky s dychovými cvičeniami – jedným so spôsobov, ako sa naučiť ukľudniť rozbúrené emócie a svoju myseľ je vedieť pracovať so svojím dychom. Máme pre vás pripravené nahrávky, na základe ktorých máte možnosť cielene trénovať ukľudnenie mysle. Garantujeme vám, že ak ich budete trénovať na dennej báze, výsledky budete mať možnosť zbadať už po prvých dvoch týždňoch.
 • 30 minútovú konzultáciu – kde budete môcť prediskutovať témy, ktoré vás trápia. Konzultáciu môžete využiť kedykoľvek počas trvania kurzu.
 • Ako účastník kurzu budete mať vstup do členskej zóny na Facebooku – kde budete môcť diskutovať, ako sa vám darí, pýtať sa a získavať tipy od ostatných.
 • Sledovať svoj pokrok – pripravili sme pre vás miesto, kde budete môcť sledovať svoje pokroky, pokroky iných členov v skupine a takto sa vzájomne inšpirovať a napredovať.

Pokiaľ by ste mali pocit

že ste nedostali to, čo ste očakávali:

Nerozhodujte sa teraz, či sa vám vaša investícia oplatí alebo nie. Skrátka to vyskúšajte. 

Poskytujeme vám celých 14 dní, aby ste si online kurz Odolná myseľ – Ako si vybudovať psychickú silu  vyskúšali a veci v ňom naučené aplikovali do praxe. A ak budete mať pocit, že ste nedostali to, čo ste očakávali, tak vám celú investíciu vrátime do posledného centu.

Som presvedčená, že doslova nemáte čo stratiť, všetko riziko je na mne.

Pozrite, prinajhoršom strávite pár minút vypĺňaním objednávkového formuláru a pár hodín strávených na kurze. A ak sa vám to nebudem páčiť, tak mi napíšete email na info@stretch.sk a celú vašu investíciu vám vrátime.  

A prinajlepšom za túto zanedbateľnú sumu (v porovnaní s hodnotou, ktorú získavate) dostanete know how, ktoré sa vám okamžite vráti už pri po prvom module.

Je to podľa vás fér?

Ak áno, tak kliknite na tlačidlo pod týmto textom a investujte do osoby, na ktorej najviac záleží.

Naučte sa pracovať so stresom. 

Objavte techniky budovania psychickej odolnosti. 

Naučte sa, ako víťaziť v každodenných bojoch!

Hodnotenia a recenzie

5.0
Priemerné hodnotenie
2 Hodnotení
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Ako sa vám páčilo školenie? Podeľte sa o vaše postrehy!
Eliska Furtkevicova
Posted 2 mesiace ago
vrelo odporúčam

Kurz bol super, perfektný lektor. Dostali sme veľa materiálov, tipov ako k veciam a situáciam prsitupovať. Oceňujem ako bol kurz vystavaný, nebola to nejaká terória, keď sa lektor 2 hodiny vyrozprával a človek si čo- to na druhý deň pamätal. Bolo to interaktívne, páčilli sa mi úlohy na celý týždeň, vystvetlenia, kopec tipov na knihy, ale veľmi oceňujem aj samotnú konzultáciu. Išla som na kurz unavená a bez chuti do práce, nevedela som čo čakať, ale môžem povedať, že sa vyplatilo. Pre mňa sa 3. týždeň kurzu – príbeh života, vnútorné programy … začali sa vynárať tie správne otázky a tie dobré dôvody, prečo skúsiť veci nastaviť inak. 
Ďakujem za to, že tento kurz vznikol, že som sa mohla zúčastniť, za tu nádej a podporu. Budem sa tešiť spoluprácu aj do budúcna. Kurz odporúčam každému, kto váha.

×
Preview Image
Jarmila Lipková
Posted 2 mesiace ago
Moje očakávania sa naplnili. Získala som podnety a cenné rady.

Na kurz som sa prihlásila aby som získala inšpiráciu ako sa zlepšiť vo vedení zamestnancov. Celkovo hodnotím kurz ako kvalitný, výborná lektorka. Preberané techniky sme si precvičili, čakali na nás zaujímavé výzvy a domáce úlohy. Lektorka nám ochotne poskytla doplňujúce materiály, a osobnú konzultáciu. (Jarmila Lipková)

×
Preview Image
Zobraziť ďalšie hodnotenia
Ako sa vám páčilo školenie? Podeľte sa o vaše postrehy!
Nezakúpený
450€
Zadajte svoj e-mail a stiahnite si e-book:

Pre pokračovanie do svojho účtu sa prosím prihláste.